Blog

Marketing KCP 2024-05-30

Praha mezi TOP kongresovými destinacemi světa

Že je Česká republika a hlavně Praha turisticky velmi atraktivní oblast je všeobecně známá věc. Daří se nám ale i v oblasti kongresového průmyslu. Podle nejnovějších dat si česká metropole výrazně polepšila v počtu konaných kongresů a konferencí i počtu delegátů. V roce 2023 se v Praze uskutečnilo téměř 5 000 odborných akcí s účastí téměř 700 tisíc osob, což ji vyneslo na šesté místo v žebříčku nejžádanějších kongresových destinací světa, před města jako Madrid, Soul, Londýn, Berlín či Tokio.

Čti dále 

Marketing KCP 2024-05-29

Den otevřených dveří v KCP

V KCP jsme měli druhý květnový víkend opravdu rušno. Tážete-li se proč, nebylo to z důvodu dalšího koncertu Leoše Mareše, dokonce ani Michal David se svými Dětmi ráje k nám tentokrát nezavítal.

Čti dále 

Admin 2024-05-22

Výstavbu nové výstavní haly podporuji, říká předseda představenstva KCP

Nejen o významu kongresové turistiky pro Prahu, ale i o výstavbě nové výstavní haly a dalším rozvoji Kongresového centra Praha jsme si povídali s Petrem Dukátem, předsedou představenstva KCP.

Čti dále 

Admin 2024-05-21

ESMO se snaží docílit nejlepší onkologické péče

Evropská společnost pro lékařskou onkologii (ESMO) pořádá během roku několik kongresů s různým zaměřením. Jedním z nich byl i Evropský kongres o rakovině plic (ELCC), který se v březnu uskutečnil v KCP.

Čti dále 

© Kongresové centrum Praha, a.s.