FAQ pro Návštěvníky a Organizátory

FAQ
pro návštěvníky

Ano, využít můžete nonstop telefonní číslo +420 261 172 381. Případné vyzvednutí probíhá na recepci vchodu číslo 11.

Ano, je zde podzemní parkoviště s 24hodinovou ostrahou. Více informací naleznete v sekci Parkování.

Ano, máme jedno z největších dobíjecích míst na území hlavního města Prahy. Osm stanic dokáže obsloužit až 16 elektromobilů najednou. Bližší informace.

Ano, i návštěvníci se specifickými potřebami se mohou do KCP přijít podívat na jakoukoli pro veřejnost pořádanou akci. Při konání kulturních akcí v Kongresovém sále KCP jsou pevně dána místa pro ZTP a jejich doprovod a to následovně:

  • Pro celý sál – max. 4 invalidní vozíky – 2. patro (řada 30)
  • Pro zmenšený sál – max. 1 invalidní vozík – 1. patro (řada 7)

Podrobné informace a pokyny budou sděleny v den konání akce u Informačního centra v přízemí budovy u vchodu č. 2. Údaje o omezené dostupnosti vstupenek pro ZTP poskytuje vždy prodejce.

Ano KCP je otevřené pro veřejnost. Pro návštěvníky je přístupný vchod číslo 5, kde si mohou prohlédnout výstavu "40 let KCP". Kromě této výstavy je zde také k dispozici interaktivní projektor "Primal Ritual". Informace o akcích a aktivitách dostupných pro veřejnost najdete v kulturních akcích.

Ano, u vchodu číslo 5 naleznete bankomat Komerční banky.

Součástí KCP je hotel Holiday Inn Prague a v dosahu 5 minut chůze je také Grand Hotel Prague Towers.

Nejjednodušší je k nám přijet metrem linkou C do stanice Vyšehrad. 

Nejbližší zastávka je stanice metra Vyšehrad na lince C a je v bezprostřední blízkosti budovy KCP. V případě, že potřebujete najít spoj, doporučujeme navštívit stránky Dopravního podniku hlavního města Prahy. Zastávka nejbližšího nočního autobusu je zasávka Vyšehrad, kterou projíždějí tři linky (904, 905, 910).

Doporučujeme se podívat na oficiální turistický portál Prahy, kde najdete spoustu potřebných informací a zajímavostí. V případě, že máte zájem prozkoumat možnosti občerstvení v Kongresovém centru Praha podívejte se do sekce služby pro veřejnost.

Vstupenky na akce pořádané v KCP si můžete zakoupit na prodejních portálech, odkazy najdete v našem přehledu akcí.

FAQ
pro organizátory

Ano, KCP nabízí Wi-Fi (SSID název je PCC free). V prohlížeči je třeba odsouhlasit podmínky užívání. Balíčky Wi-Fi připojení pro více uživatelů a organizátorů akcí jsou dle domluvy.

Ano, o finanční podporu můžete požádat Magistrát hl. m. Prahy. S tím vám ochotně pomůže tým Prague Convention Bureau.

Ano, máme tým zkušených techniků, kteří Vám poradí, jak využít všech možností co nejlépe.

Ano, lze využít vaší eventovou společnost včetně technického zabezpečení, která musí splňovat veškeré podmínky KCP.

Využíváme značková plátna firem Stumpfl a Da-Lite ve formátu 4:3 nebo 16:9 od velikosti 180 cm po 800 cm šířky a širokoúhlá plátna od velikosti 12 m až po 20 m šířky.

Ano, můžeme akci natočit a případně i editovat podle přání. Náš manažer audio-vizuální techniky Vám představí možnosti a ceny.

Ano, jsou a je možné přední část pultu opatřit Vaším logem. Kontaktujte prosím naši produkční specialistku.

Ano, šatny jsou v přízemí a mohou obsloužit až 2 200 návštěvníků v novém sektoru a asi 1 500 návštěvníků u původních rondelů.

Nájemce nese po dobu přípravy a průběhu akce odpovědnost za majetek pronajímatele, který mu byl poskytnut v souvislosti s realizací akce zapůjčen a za bezpečnost osob v pronajatých prostorách. Této odpovědnosti se zprostí, jestliže prokáže, že škoda byla způsobena vyšší mocí. Další podrobnosti najdete v dokumentu Kontraktační a platební podmínky.

Ano je to možné. Kontaktujte naše obchodní oddělení.

© Kongresové centrum Praha, a.s.