Služby v KCP pro veřejnost

Nabídka
občerstvení a služeb
Restaurace Esprit
Restaurant Esprit

Přijďte si vychutnat bohatou snídani, polední či a la carte menu připravené z lokálních surovin pod vedením šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu. Restaurant Esprit Holiday Inn se zimní a letní zahradou nabízí až 170 míst k sezení a je vhodná i pro firemní akce či promoce a svatby. Otevřena je každý den od 6:30 do půlnoci a jednou měsíčně se můžete těšit na skvělý brunch s neomezenou konzumací. Více informací.

Délicatesse Bistro
Délicatesse Bistro

Moderní bistro s letní terasou v blízkosti Vyšehradu je dokonalým místem pro ranní kávu, polední menu či chlebíčky a zákusky vlastní výroby. Délicatesse Bistro Holiday Inn je otevřeno každý den od 8:00 do 15:00 hodin.

BMW Praha - Renocar
BMW Praha - Renocar

Váš BMW dealer přímo uprostřed Prahy. Nepochybnou výhodou pražského showroomu je vlastní poloha. Nachází se v širším centru města u hlavní dopravní tepny a navíc v těsné blízkosti metra trasy C stanice Vyšehrad. Pro návštěvníky je zajištěno pohodlné parkování na hlavním parkovišti s přímým vjezdem z kruhového objezdu. Atraktivní synergií je FAST LANE SERVIS, lokalizovaný v garážích Kongresového centra, který se showroomem bezprostředně propojuje schodiště. Zastavte se u nás!

Dobíjecí HUB pro elektromobily
Dobíjecí HUB pro elektromobily

Osm dobíjecích stanic PRE dokáže obsloužit až 15 elektromobilů najednou. Jedná se o sadu sedmi AC dobíjecích stanic s výkonem 2 x 22 kW, které jsou doplněny jednou rychlou DC dobíjecí stanicí s výkonem 75 kW, která umožní rychlé dobíjení. Více informací.

Čerpací stanice OMV
Čerpací stanice OMV

Natankujte a občerstvěte se v čerpací stanici OMV, která je otevřená nonstop. Součástí čerpací stanice je také kartáčová myčka.

Komerční banka
Komerční banka

  Využijte služby výběrového/ vkladového bankomatu u vchodu č.5.

Parkování
Parkování

Využijte parkovací místa přímo v zónách Kongresového centra Praha. Máte na výběr krátkodobé či dlouhodobé, parkování pro ZTP či P+R.

Sportovní centrum CorDees
Sportovní centrum CorDees

Přijďte a zažijte živou atmosféru našeho rodinného sportovního centra, kde překypuje vstřícnost a přátelskost. Zapojte se do dynamických aktivit, jako jsou interaktivní fotbalové hry, trénink, ligy a bojová umění – to vše si užijete naboso – a užijte si nekonečnou zábavu pro všechny věkové kategorie. Ponořte se do naší autentické meditace, která dodá vaší cestě za pohodou jedinečný rozměr. Vedeni hodnotami upřímnosti, inspirace, důvěry a vášně kultivujeme bezpečné a inkluzivní prostředí, kde může každý prosperovat. Připojte se k nám a společně usilujme o zdravější a šťastnější život.

Zakázkové květinářství
Zakázkové květinářství

Zakázkové květinářství nabízí komplexní služby z oboru floristiky. Kromě dárkových kytic si u nás můžete objednat i další květinové dekorace nebo komplexní servis pokojových rostlin.

Studio NEWTON TV
Studio NEWTON TV

Studio NEWTON TV je součástí Vysoké školy NEWTON. Nabízíme služby plně vybaveného podcastového studia s možností videozáznamu až na 3 kamery s živým střihem. Jsme ideálním prostorem pro vaše rozhovory, podcasty, živá vysílání, školení, online webináře a podobně.

© Kongresové centrum Praha, a.s.