CZ  |   EN
Logo
28. listopadu 2018 | Světlana Zacharova předvede své umění a předá své zkušenosti studentům taneční konzervatoře
 Světová baletní jednička Světlana Zacharova se spolu s předními sólisty a baletními umělci Velkého divadla představí v unikátním novém představení s názvem AMORE, které bude uvedeno ve čtvrtek 10. ledna 2019 v Kongresovém centru Praha. Na scéně bude Světlana Zacharova zářit vedle takových baletních mistrů Velkého divadla, jakými jsou Michail Lobuchin nebo Denis Rodkin. Zajímavostí je, že součástí návštěvy ruské primabaleríny bude i master class pro žáky Pražské taneční konzervatoře, kteří tak budou mít unikátní možnost poznat její umění zblízka.
 
19. listopadu 2018 | Nově otevřené Café Reunion
Zátiší Catering nově otevřelo v Kongresovém centru Praha kavárnu Café Reunion, která je přístupná vchodem č.5. Přijďte si pochutnat na domácích obložených chlebech, bagelech či voňavých dortících a zahřát se teplým čajem, nebo kávou. Pro ty, co se chtějí naladit před koncertem, je tu také víno či pivo. Kristýna se na Vás těší od 9:30 do 17:00, po - pá.
9. listopadu 2018 | Upozornění k akci Michael Schenker Fest

Upozorňujeme, že koncert Michaela Schenkera (14.11.) byl přesunut pořadatelem do klubu ROXY.

2. listopadu 2018 | V KCP probíhá vývojářský kongres Devcon, technologicky nejnáročnější akce roku
Kongresové centrum Praha se stalo centrem vývojářského kongresu Devcon IV, jehož hlavním tématem jsou kryptoměny. Tato akce přinesla do KCP množství nových technologických zařízení jako např. 3D tiskárny, těžební farmy na kryptoměny, IOT buttons apod. „Účastníci kongresu vystavili IT technologie Kongresového centra Praha zátěžové zkoušce,“ říká Dominik Vrba, který zajišťuje provoz sítě pro tuto technologicky nejnáročnější akci roku. Akce vyžaduje neustávající přenos 2000 Mbit/s internetu do budovy, z toho 1300 Mbit/s přes wifi pro 4000 připojených aktivních zařízení. Nadace Ethereum pořádá Devcon s cílem vzdělávání a posilování komunity, aby mohla vytvářet decentralizované aplikace a vnášet do světa komunitní kulturu.
 
8. října 2018 | Komunitní lednice v KCP
Kongresové centrum Praha spustilo ve spolupráci s cateringovým partnerem Zátiší Catering projekt komunitní lednice s cílem podpory udržitelného konceptu a snížení objemu vyprodukovaného bio odpadu. Navzdory pečlivému plánování při zajišťování cateringu na akcích se stává, že jídlo na kongresech není spotřebováno a právě pro tyto nedotčené a správně uchovávané potraviny je tu naše komunitní lednice. Všichni zaměstnanci KCP a Zátiší Catering si mohou nabídnout. Věříme, že lidé si zde společně pochutnají čímž se komunita utužuje a zároveň se mohou zamyslet nad tím, jak se správně chovat udržitelně i doma --jak nabádá infografika na dveřích lednice. Touto cestou společně podporujeme myšlenku zero-waste a práce našich kolegů – šéfkuchařů - nepřichází nazmar.
13. září 2018 | Bezpečnost Kongresového centra Praha prověřilo největší protiteroristické cvičení v ČR
V Kongresovém centru Praha se dne 11. září 2018 konalo největší protiteroristické cvičení v historii ČR. Na civčení, jehož příprava trvala déle než rok, spolupracovali složky profesionálních týmů intergovaného záchraného systému také s Hasičským záchranným sborem KCP, který je nedílnou součástí objektu. Více jak 2000 rukojmích se podařilo evakuovat během 7 minut. Kompletní informace naleznete v tiskové zprávě.
11. září 2018 | Protireroristické cvičení Policie ČR v Kongresovém centru Praha
Kongresové centrum Praha (KCP) si Vás dovoluje upozornit na konání protiteroristického cvičení ve spolupráci s Útvarem rychlého nasazení PČR, pod záštitou primátorky hl.m. Prahy Mgr. Adriany Krnáčové, MBA a policejního prezidenta genmjr. Mgr. Tomáše Tuhého, Ph.D. Akce proběhne ve dnech 10. a 11. září 2018 v prostorách Kongresového centra Praha a v bezprostředním okolí budovy.
 
Důležité upozornění:
Dne 11.9.2018 od 09:30 do 13:00 hod. bude uzavřený vnější prostor Kongresového Centra Praha, severní terasa, jižní terasa a okolí budovy, včetně uzavření sjezdu z Nuselského mostu směr Pankrác, uzavření silnice od hotelu Corinthia, uzavření kruhového objezdu před KCP. V této době bude jako náhradní silnice otevřena ulice Na Pankráci a z ulice Na Pankráci bude otevřen nájezdový pruh na magistrálu (5. Května), směr Pankrác. Metro Vyšehrad bude otevřeno a pěší trasa bude vedena pod severní terasou, parkem a schody od ulice na Bučance k budově Business Centre Vyšehrad.
 
Prosíme z důvodu přetěžování nevolejte na linku 158 ani 112, jedná se pouze o cvičení.
V případě zájmu o další informace nás kontaktujte na: +420 261 171 111
 
17. srpna 2018 | Matrix Live - změna termínu

Akce Matrix Live - Film in Concert bude podle informací od pořadatele ze závažných technických důvodů přesunut na 11.3.2019. Odměnou pro ty, kteří vytrvají do náhradního termínu, bude lepší kvalita promítaného snímku. Tento kultovní film bude uveden v ještě vyšší kvalitě, konkrétně ve 4K rozlišení, které je dárkem studia k 20. výročí filmu. Více informací na stránkách pořadatele: http://filmmusicprague.com/zmena-terminu-koncertu-matrix-live/

10. července 2018 | Pracujte pro jedno z nejvýznamnějších kongresových center v Evropě
Hledáte novou pracovní výzvu? V současné době má Kongresové centrum Praha, a. s. otevřeno hned několik pracovních pozic. Dejte nám o sobě vědět a pomozte nám stát se atraktivním partnerem pro organizátory všech druhů kongresů, konferencí, výstav a setkání na všech úrovních. Klikněte na svou šanci
26. června 2018 | Výsledky hospodaření Kongresového centra Praha za rok 2017 jsou již známé
Na Valné hromadě společnosti, která se konala 20. 6. 2018, byla odsouhlasena výroční zpráva včetně účetní závěrky. V hospodaření se v loňském roce promítlo zejména navýšení celkových tržeb a předem plánovaná rekonstrukce prostor a modernizace vybavení. Kongresové centrum Praha navštívilo téměř 250 000 účastníků na 246 akcích. Kompletní výroční zpráva a tisková zpráva o hospodaření. 
8. června 2018 | Nejvýznamnější setkání lékařských fyziků IUPESM 2018 v KCP
Ve dnech 3. až 8. června 2018 probíhá v Kongresovém centru Praha významný World Congress on Medical Physics & Biomedical Engineering (IUPESM 2018). Toto společné nejvýznamnější setkání medicínských fyziků, biomedicínských inženýrů a zdravotníků z příbuzných oborů je jedinečnou příležitostí k propojení profesionálů z celého světa, učit se a sdílet znalosti a diskutovat o nejnovějších výsledcích výzkumu a technologickém pokroku. A jsme hrdí na to, že právě Praha je prvním městem regionu CEE, které hostí právě tento světový kongres IUPESM 2018. Více informací
1. června 2018 | Rekonstrukce KCP v roce 2017 v číslech
Kongresové centrum Praha prošlo minulý rok rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, během níž došlo na rekonstrukci prostor, modernizaci technického zázemí, ale i digitálního navigačního systému a Wi-Fi infrastruktury. Přinášíme to nejzajímavější z rekonstrukce v číslech. Prohlédněte si infografiku
28. května 2018 | Naše vize a mise
Naší misí je vytvářet skvělé místo pro radost z inspirace, tedy moderní a přátelské místo pro inspirativní vědecká, lékařská, obchodní i politická setkání, která budou pomáhat na svět projektům pro lepší svět. Kongresové centrum Praha bude pokračovat v následujících letech v transformaci v moderní, efektivní, příjemnou, společensky zodpovědnou a technologicky vyspělou společnost s prvotřídními službami a ekologickým provozem. Naše vize a mise
22. května 2018 | Zelené Kongresové centrum Praha
Cítíme zodpovědnost za životní prostředí, a proto čerpáme energii z obnovitelných zdrojů. Nejčistší energie je však ta, která se nespotřebuje. Naším dlouhodobým cílem je celkové snížení spotřeby energie. Od roku 2016, kdy v rámci modernizace Kongresového centra Praha proběhla realizace řady energeticky úsporných opatření, se nám podařilo snížit náklady na energie o 21 milionů korun ročně. Zajímavosti o modernizaci naleznete v sekci Zelené Kongresové centrum Praha.
9. května 2018 | Praha je osmou nejpopulárnější kongresovou destinací světa
Česká metropole se prosadila ve světové konkurenci a obsadila osmé místo na žebříčku nejpopulárnějších kongresových destinací, který každoročně sestavuje Mezinárodní kongresová asociace ICCA (International Congress and Convention Association). Praha si oproti roku 2016 polepšila o tři pozice a zařadila se tak do TOP 10 kongresových destinací světa jako jsou Barcelona, Paříž, Vídeň, Londýn či Singapur. Tisková zpráva
 
2. května 2018 | Změna termínu baletního představení Amore
Baletní představení Amore, které se mělo původně konat dne 7. 5. 2018 v Kongresovém centru Praha, se ze strany pořadatele přesouvá na 10. 1. 2019. Vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Pořadatel jako omluvu a kompenzaci dosavadním zákazníkům na místě konání akce v novém termínu oproti předložení platné vstupenky s květnovým datem věnuje CD s představeními Světlany Zacharové.
27. dubna 2018 | Příběh Kongresového centra Praha
Podívejte se, jak se rodila tato pompézní budova a jak se postupně mění její tvář. Ať už Vás zajímá historie či budoucnost Kongresového centra Praha, vše se dozvíte v naší nové sekci „Náš příběh“, kde také naleznete exkluzivní rozhovor s Ing. arch. Josefem Karlíkem, jedním ze čtveřice autorů budovy Kongresového centra Praha.
 
23. dubna 2018 | Kongresové centrum Praha bude součástí veletrhu IMEX ve Frankfurtu 2018
Kongresové centrum Praha se opět zúčastní významného mezinárodního veletrhu IMEX v německém Frankfurtu, který se koná 15.–17. května 2018. Předpokládá se, že se veletrhu IMEX Frankfurt 2018 zúčastní přes 3 500 vystavovatelů z více než 150 zemí světa. Velmi se těšíme na navázání nových kontaktů, sdílení zkušeností, inovativní nápady, informace a na nové obchodní příležitosti, které nás čekají. Jsme hrdí, že můžeme Kongresové centrum Praha reprezentovat právě na tomto úspěšném veletrhu. Těšíme se na Vás, najdete nás u stánku G300, hall 8!
 
18. dubna 2018 | Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre se chlubí zrekonstruovanými pokoji
Hotel prošel v nedávné době rekonstrukcí, díky níž se nyní může pyšnit moderními a designovými pokoji. Konkrétně září novotou 58 exekutivních pokojů a 76 pokojů typu superior standard. Pokojům dominuje svěží styl, v podobě kombinace tyrkysové barvy spojené se světlým dřevem, který přispívá k příjemnému pobytu v hotelu. Pokud se tedy rozhodnete kochat krásami Prahy, hotel Holiday Inn Prague Congress Centre bude i pro toho nejnáročnějšího hosta tím pravým zázemím. Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre
9. dubna 2018 | Kongresové centrum Praha získalo ocenění Czech Business Superbrands 2018
Kongresové centrum Praha se od března 2018 pyšní uznávaným oceněním Czech Business Superbrands 2018, které se uděluje podle předem daných atributů jako jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž. Pro Kongresové centrum Praha toto ocenění znamená odměnu za dlouhodobé konzistentní úsilí o rozvoj celé společnosti. Tisková zpráva ke stažení
29. března 2018 | Veselé Velikonoce

Přejeme všem pohodové prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku.

Tým Kongresového centra Praha
23. března 2018 | Udílení cen za přínos v odvětví kongresového průmyslu Ambassador Awards Evening
V Praze proběhlo dne 21. března v prostorách Rezidence primátora hlavního města Prahy již 9. výroční udílení cen za přínos v odvětví kongresového průmyslu Ambassador Awards Evening. Slavnostní událost pořádá organizace Prague Convention Bureau v rámci svého Ambassador Programu již od roku 2010. Celá akce se konala pod záštitou primátorky Adriany Krnáčové, která se akce také osobně zúčastnila. V rámci večera se udílela Cena Kongresového centra Praha, kterou získali Sanjiv Suri, Ing. Lenka Žlebková a Roman Muška za 56. ročník Kongresu Mezinárodní kongresové asociace ICCA, jehož úspěšná realizace napomohla ke zviditelnění Prahy na mapě mezinárodní kongresové turistiky.
 
16. března 2018 | Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre otevřel dveře svým partnerům
Tuto středu přivítal hotel Holiday Inn Prague Congress Centre své obchodní partnery, jak z korporátní sféry, tak i z oboru cestovního ruchu, který zastupovaly cestovní kanceláře, v rámci svého Dne otevřených dveří. Všichni pozvaní si tak užili prezentaci o nových pokojích, kterými se bude hotel v brzké době pyšnit, či pestré nabídce prvotřídních služeb hotelu. Součástí odpoledne byla i prohlídka Kongresového centra Praha, kde si návštěvníci prohlédli nově zrekonstruované prostory. Celou akci v hotelu zpříjemňovala partnerům hudba v podobě tónů klavíru. Samozřejmostí byl i vynikající pozdní oběd, během něhož byla skvělá příležitost k navázání nových pracovních kontaktů. Nechyběla ani tradiční tombola, ve které se soutěžilo o pobyty v evropských hotelech sítě Holiday Inn, či romantické večeře. Vydařený den tak všechny obohatil o kontakty, nové informace a příležitosti. Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre
2. března 2018 | Oznámení o zrušení březnového termínu konference Vlk z Wall Street
Konference Vlk z Wall Street, která se měla konat 10. 3. 2018 v Kongresovém centru Praha, se ze strany pořadatele posouvá na 30. 9. 2018. Vstupenky však zůstávají v platnosti.
26. února 2018 | Vyjádření Kongresového centra Praha ke článku v Lidových novinách
Dne 22. 2. 2018 Lidové noviny otiskly článek s názvem „‚Nerealizovatelné‘. Návrh nové budovy Kongresového centra vede přes pozemky, o které roky probíhá soud“. Kongresové centrum Praha považuje tento výrok za zcela zavádějící! Tisková zpráva ke stažení
13. února 2018 | Kongresové centrum Praha má novou moderní AV techniku
Konání kongresů a konferencí s sebou nese i ty nejvyšší nároky na techniku, a proto v Kongresovém centru Praha proběhla instalace vysoce moderní audiovizuální techniky tak, aby vyhověla standardům mezinárodních kongresů. Například v Kongresovém sále i Společenském sále jsou nově instalované digitální zvukové pulty DiGiCo včetně potřebného digitálního řetězce využitelného pro audio, video i světelnou techniku. Nově jsme schopni nabídnout více odbavovacích míst v sále dle potřeb klienta s nabídkou velkoplošné projekce a LED stěn až se 4K rozlišením. Pro konference nově nabízíme kompletní registrační systém, videonahrávání prezentací s umístěním na web a možností fulltextového vyhledávání prezentací či úryvků v samotné prezentaci. Jsme schopni poslat stream do jakékoliv zabudované obrazovky v Kongresovém centru Praha a nabídnout účastníkům on-line přenos do chillout zóny tak, aby přesně věděli, co se odehrává na hlavním sále.
 
31. ledna 2018 | Kongresové centrum Praha má nové zrekonstruované prostory
Kongresové centrum Praha prošlo v roce 2017 významnými změnami. Proběhly zde úpravy interiérů jak na chodbách a foyerech, tak především v Kongresovém sále, kde byl položen nový koberec, pro větší pohodlí a modernější design prostoru proběhla repase sedaček a ve Společenském sále je hotová repase zábradlí a parket a nátěr stěn i mobilních příček. Došlo i k opravám a modernizaci téměř všech toalet a v přízemí u hlavního vstupu vzniklo nové informační centrum a byly zrekonstruovány i šatny. Úpravy se dočkala i fasáda budovy. Kongresové centrum Praha tak chce ukázat, že jde s dobou, je moderní a může poskytnout prvotřídní zázemí kongresům, koncertům, výstavám a jiným druhům akcí.

 
16. ledna 2018 | Kongresové centrum Praha přivítalo své obchodní partnery v rámci Dne otevřených dveří
Pozvání přijalo více než 200 obchodních partnerů, kteří měli tu možnost nahlédnout do zákulisí Kongresového centra Praha při komentovaných prohlídkách, užít si živou hudbu i občerstvení. Den otevřených dveří se konal začátkem ledna a cílem bylo ukázat, že jde Kongresové centrum Praha s dobou, je moderní a může poskytnout prvotřídní zázemí kongresům, koncertům, výstavám a jiným druhům akcí. Kongresové centrum Praha představilo například nově zrekonstruované prostory, novinky týkající se AV techniky, možnosti sálů, či vylepšenou IT infrastrukturu, která mimo jiné zahrnuje novou Wi-Fi síť se 180 přístupovými body společnosti Cisco. Podle reakcí účastníků se akce povedla a celé Kongresové centrum Praha tak děkuje za jejich návštěvu, zájem a všechny dotazy a podněty, o které se podělili. 
 
22. prosince 2017 | PF 2018

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2018.

Tým Kongresového centra Praha

30. listopadu 2017 | Prezentace středních škol v Kongresovém centru Praha
V Kongresovém centru Praha proběhla výstava Schola Pargensis, která je určena zejména žákům devátých tříd, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách všech typů. První ročník výstavy proběhl už v roce 1996 a až do roku 2002 se Schola Pragensis konala v posledním týdnu měsíce března shodně s výročím narození Jana Amose Komenského. Školy zřizované hlavním městem Prahou i jinými subjekty na ní již tradičně prezentují nejen svá zařízení, ale i výsledky své práce, a to jak v oblasti pedagogické, tak i v oblastech zájmových činností. Výstava každoročně podává školákům posledních ročníků základních škol ucelený obraz nejen výuky na každé konkrétní škole, ale také následného uplatnění na trhu práce.  Potencionální zájemci o studia na vybrané škole se mohou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí, a mají i možnost porovnání s jinými školami. Široká veřejnost zde získává obraz o studijních nabídkách v kraji, tj. hlavním městě Praze. Motto letošního ročníku bylo: „Buď režisérem svého života“ a plakát vytvořil vítěz soutěže o nejlepší grafický návrh Pavel Kuja, který je žákem Střední školy designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní, a který zvítězil v konkurenci dalších 23 návrhů.
8. listopadu 2017 | Marketingový festival 2017
5. ročník Marketingového festivalu se koná v Kongresovém centru Praha. Ti nejlepší řečníci, inovativní myšlenky, nově postavený program, ale také skvélé prostředí a výborný catering takovéto akci prostě svědčí.
"Před pěti lety mi definitivně došlo, že je s marketingovými konferencemi něco špatně. Že svým účastníkům nenabízí hodnotu, kterou slibuje cena vstupenky. Tehdy jsem se rozhodl zariskovat: přivézt k nám špičkové zahraniční know-how. A zároveň se v organizaci vyhnout všem nefér fíglům, které používá i řada světových konferencí," říká o festivalu jeho zakladatel.


 
4. listopadu 2017 | Biochemici se sejdou v červenci 2018 v Praze
Kongres Mezinárodní evropské asociace biochemických společností (FEBS – Federation of European Biochemical Societies) je jedním z největších evropských kongresů na téma biochemie, představuje platformu pro mezinárodní vědeckou výměnu v oblasti nejnovějších objevů v biochemii, molekulární biologii a dalších příbuzných oborech. Kongres zahrnuje kromě přednášek, prezentovanými špičkovými vědci včetně laureátů Nobelovy ceny, také symposia informující o nejnovějších objevech ve výzkumu, posterové sekce a různé workshopy a další aktivity. Očekávaná účast je 2 500 delegátů.
 
3. listopadu 2017 | Světový kongres o lékařské fyzice a biomedicínském inženýrství v KCP
Česká společnost pro biomedicínské inženýrství a lékařskou informatiku a Česká asociace lékařských fyziků uspořádá Světový kongres o lékařské fyzice a biomedicínském inženýrství v Kongresovém centru Praha. Toto společné setkání lékařských fyziků, biomedicínských inženýrů a zdravotníků z příbuzných oborů konané jednou za tři roky je jedinečnou příležitostí k propojení profesionálů z celého světa, učit se a sdílet znalosti a diskutovat o nejnovějších výsledcích výzkumu a technologickém pokroku, stejně jako o nových poznatcích jak v lékařské fyzice, tak v oblasti biomedicínského inženýrství. Vedle čistě vědeckých a technologických témat se kongres v roce 2018 zaměří také na další aspekty profesionálního zapojení do zdravotní péče, jako je vzdělávání a školení, akreditace a certifikace, hodnocení zdravotnických technologií nebo bezpečnost pacientů. Očekáváme 3 000 delegátů.
2. listopadu 2017 | Lara Fabian Camouflage Tour
Lara Fabian vyjíždí na celosvětové turné a jednou zastávkou bude i Kongresové centrum Praha. Nové turné Lary Fabian s názvem Camouflage bude založeno na jejím anglickém repertoáru. Naváže tak na úspěšné hity jako I Wil Love Again, který dlouho okupoval první příčky světových hitparád a stal se jednou z nejhranějších písní rozhlasových stanic. Na svém novém albu zpěvačka poprvé spolupracovala s hudebníkem Mohem Denebim a skladatelkou Sharon Vaughn. Tato dvojice slibuje důraz na současný moderní pop sound, který vystřídá dosud spíše klasický přístup. A nový bude nejen zvuk, ale i celý design živých koncertů. Ty budou obsahovat kromě skvělého zpěvu Lary Fabian také světelnou a taneční show, do které bude výrazně zapojena i samotná zpěvačka.
1. listopadu 2017 | Koncert skupiny Evanescence v KCP
V březnu přivítá KCP slavné hudební uskupení Evanescence. Dvojnásobní držitelé ceny Grammy vystoupí se symfonickým orchestrem a chystaným albem Synthesis, které bude obsahovat nejoblíbenější písně v nových aranžích. Synthesis je čtvrtým studiovým albem, které skupina vydává. Kromě starších oblíbených songů má obsahovat i dvě zcela nové skladby, které Evanescence na turné představí za doprovodu orchestru. Nahrávku produkovali bubeník Will Hunt a skladatel a aranžér David Campbell, známý mimo jiné díky spolupráci s Justinem Timberlakem, Muse, Adele, Michaelem Jacksonem a dalšími. „Tenhle projekt pro mě opravdu hodně znamená. Pod zvukem bubnů a kytar je v naší hudbě nesčetně vrstev,“ říká zpěvačka Amy Lee. „Spolupráce s Davidem Campbellem nakonec vyústila v předělání písní do úplně nových aranží, nejen co se smyčců, komplikovaného programování a experimentování týče. Bude to naše první turné s orchestrem a já jsem tak nadšená, že se to děje. Soustředím se hlavně na vokály, emoce a příběh, který jsme v průběhu let vytvořili.“
20. října 2017 | Japonský týden v KCP
V listopadu nás čeká pestrá akce, na které se představí to nejlepší z japonské kultury. Japan Week je kulturní akce zaměřená na propagaci Japonska ve světě a na kulturní dialog mezi národy. Japonská nadace International Friendship Foundation (IFF) pořádá Japan Week již 31 let, pokaždé v jiné zemi. Letos se Japan Week vrací pro velký úspěch výjimečně podruhé na stejné místo – do Prahy (poprvé se v Praze konal v roce 2002, kdy návštěvnost byla cca 38 000 lidí). Partnerem Japan Weeku je hlavní město Praha. Během výstav, workshopů a vystoupení návštěvníkům více než 1300 japonských umělců zcela zdarma představí tradiční i moderní japonskou kulturu a umění (od samurajské show, přes tradiční bubny po aranžování květin).
12. října 2017 | KCP zastoupeno na IMEXu v Las Vegas
Generální ředitel Kongresového centra v Praze Roman Ray Straub navštívil IMEX Las Vegas, kde představil nově zrekonstruované a digitalizované KCP. "Byli jsme na Imexu již potřetí. Celá akce měla skvělou účast a nabídla spoustu obchodních příležitostí. Martina Fundaro, která zastupuje Prague Convention Bureau, odvedla skvělou práci. Zúčastnili jsme se důležitého asociačního večera a 12.10. jsme byli hostiteli snídaně pro zástupce kongresových asociací. Dosud jsme obdrželi 3 žádosti. Věřím také, že prezentace naší nové výstavní síně byla zajímavá a že naše nové výstavní prostory, které by měly být k dispozici do čtyř let, přivedou do Prahy více zajímavých mezinárodních setkání. Další IMEX je plánován v Mandalay Bay a již se těšíme na další možnost představit KCP v tom nejlepším světle," říká Roman Ray Straub.
 
Kontakt
5. května 1640/65, Nusle
140 00 Praha 4, ČR

Tel.: +420 261 171 111
Fax: +420 261 172 010
Rezervace: +420 261 172 222
Datová schránka: k4ietd4
IČ: 63080249
Jak se k nám dostanete
                   CZ | EN

© 2017 Prague Congress Centre
Ochrana soukromí